ОКСИ ТРЕТМАН

Окси третман Терапијата со кислород ги разградува старите ќелии и го регенерира поткожното ткиво, а како резултат на тие процеси се измазнуваат браздите на лицето и вратот,повеќе »»

КРИО-РАДИОФРЕКФЕНЦИЈА

КРИО РАДИОФРЕКФЕНЦИЈА На температури под нулата оваа неинвазивна технологија емитува радиофреквенција продуцирајќи го ефектот на ЛАДНО – ТОПЛО. На овие минусни температури (-15 степени) се стимулира создавањетоповеќе »»

5 МАДЕРО + 5 ПРЕСОТЕРАПИЈА

Мадеро терапија + Пресотерапија Мадеро терапија“ е вид на масажа која се базира на користење на дрвени елемени во различен облик, нарачени оклагии. Оваа масажа се препорачуваповеќе »»

ДЕРМАПЕН ТРЕТМАН

Дермапен третман (antiage лузни од акни, отстранување на стрии, површински бори на лицето) Современиот начин на живот, кој подразбира секојдневен стрес, нездраво опкружение, неправилната исхрана и редповеќе »»

Витамински третман за лице

Време е за витамински третман Време е за витамински третман, за освежување и потхранување на вашата кожа. Одличен третман и за млада и зрела кожа. Закажување исклучивоповеќе »»

Криолифтинг третман 3 КРИО ЛИЦЕ

Што добивате со Криолифтинг третманот? Подмладување на кожата Ја освежува заморната и опуштена кожа Ги подобрува контурите на лицето Ги намалува темните кругови околу очите Го подобруваповеќе »»